Yıllık arşiv 2015

ileadmin

Parsiyel parça taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve parça eşya taşımacılık için şehir içi nakliyat’da önerilerimiz hayatınızı kolaylaştıracak..
taşımacılık sektöründe konumumuz rakiplerimizden önde olmamız hiç tesadüf değildir. Parça az miktardaki eşyalarınız ev ve ofis de kullanılan tam oda veya tek parça uygun gördüğünüz eşyalarınızı dilediğiniz adreslere paketlenerek özenle hizmet sunmaktayız. Profesyonel çözüm üreterek her taşınma konusunda müşteri memnuniyeti hedef alınarak taşıma projelerimizde müşteri menfaati ön planda tutularak referansımızı arttırmayı hedefliyoruz.

Parsiyel Taşıma Nedir?

Şehirler arası kamyon araçları ile birden çok müşterinin eşyalarını ve ürünlerini kargo sistemine benzeyen kargo dan ucuz ama teslimat tarihleri biraz uzun sürmektedir. Evinizden eşyalarınız teslim alınıp belirttiğiniz adres veya adreslere koordineli şekilde teslimatları gerçekleşmektedir.

Şehir içi Parsiyel Taşıma 

Firmamız şehirler arası uygulanan parsiyel işlemi şehir için Nakliyeci hizmeti olarak Anadolu yakası veya Avrupa yakası fark etmeksizin kargo dan daha hızlı ve ucuz, şehirler arası parsiyel taşıma dan daha hızlı olacak şekilde sunduğumuz hizmeti geliştirdik.

Parça Eşya Taşıma Fiyat için firmamızın sunduğu fiyatlar tek elden aracı firma veya şahıs olmaksızın kendi bünyemizde bulunan araç ve personellerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden en ekonomik olacak nakliye fiyat al  sistemimiz ile hizmet sunmaktayız.

ileadmin

Nakliyeci

İstanbul Nakliyeci – Nakliyeciler

Bünyemizde bulunan araçlarımız İstanbul içi nakliyeci olarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Konumuzda uzman personel ve deneyimimiz yılların birikimi referanslarımız tavsiye üzerine hizmet vermemizi sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarımız tek elden taleplere cevap vermemizden gelmektedir.

Nakliyeci Nedir?

Bir çok nakliyeci firmaları bünyesinde kamyonet bulundurmazlar aracılık yaparak taşeron firmalara fiyat farkı yansıtarak hizmet almanıza aracı olarak yaşanan sorunlar ve zarar gören eşyalarınıza sorumluluğunu kabul etmeksizin zararınızı karşılamazlar firmamız birçok firmaya araç temin etmekte, müşteriye tek elden ulaşmak sorunsuz ve sigortalı eşyalarınız paketlenerek taşınmasını sağlamaktayız.

Ekspertiz’in Önemi

İhtiyacınız olan taşıma işlemlerinizde müşteri temsilcilerimizden bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz, verilen hizmet ve fiyatlarda mutabık kalındığı taktirde rezervasyon sonrası taşınma gününün keyfini sürerek sorunsuz hizmet almanın keyfini sürebilirsiniz.

Nakliyeciler Sitesi

Nakliyeciler olarak İstanbul ve çevre il ve ilçelere eşya, ürün gibi nakliyesi gerçekleşmesi gereken taleplerinizde kişiye özel fiyat teklifi ile bütçenizi sarsmadan sorunsuz hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Nakliyeciler işiniz ne olursa olsun mutlaka taban fiyat uygulaması vardır, Örnek vermemiz gerekirse bir parça eşya ve bir kaç parçadan oluşan eşyaların taşınmasında fiyat pek farklı olmayacaktır. Burada asıl olan ihtiyaç duyduğunuz eşyaların eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz sonrasında yaşam alanınızda oluşacak eşya ihtiyacı ekstra masraf olacaktır.

ileadmin

Evden eve nakliyat parça

Evden Eve Nakliyat Parça

Nakliyat sektöründe öz mal sermaye ile çalışan ve kesinlikle aracı ve taşeron nakliyeci kullanmayan şirketimiz müşterisinden aldığı öz güven ile yoluna devam etmektedir. Parça eşya nakliyesi hizmetleri sunan şirketimiz İstanbul bölgesinde konumunuz neresi olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

Bize ulaştıktan sonra, Taşınacak olan eşyayı ve teslimat adreslerini firmamıza bildirmeniz durumunda gereken planlama yapılarak eşyanız tarafınızdan paketlenerek teslim alınır, şehir içi minimum sürede gideceği adrese servis çıkarıp tarafınıza teslim edilmektedir.

Evden Eve Ofisten Ofise

Evden eve Ofisten ofise her türlü nakliyesi için bize ulaşın. Ev ile ofis kısmi olarak az sayıda veya tüm eşyalarının nakliyesi olarak bilinen parça eşya taşımacılığı hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik ücretlere taşınan bir taşıma hizmetimizdir. Ekonomik fiyatlar, hizmet kalitesi ile çalışan şirketimiz her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına sürdürmektedir.

Eşyalarınızı Hassasiyet ile Taşıyoruz

Amacımız sadece para kazanmak değil, taşımacılık’da güven ve saygıyı temsil eden saygın bir firma olarak tavsiye edilmektir. Eşyalarınız en hassasiyet, özenle ve dikkatle yerlerine teslim ediyoruz. Yıllardır güvenle hizmet sunan firmamız bu sayede komple evden eve nakliyat taşımalarınızı da aynı hassasiyet, nakliyat sigortası ve güvenle taşımaktadır. Bizim için evden eve nakliyat parça ciddi bir iştir.

ileadmin

İstanbul kamyonetci

sehir-ici-kamyonetci

Kamyonet Nakliye

Şehir içi hizmetlerimizde bünyemizde bulunan kamyonetci filomuz ile ekonomik fiyatlarımız ile İstanbul’un dar sokaklarında manevrası yüksek modellerden oluşmaktadır. Komple veya parça eşyalarınız için evden eve nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz araçlarımız 12 m³ 15 m³ ve 17 m³ kapasite ölçülerinde her eşya için özel tasarım kasalar ve aparatlar ile donatılmıştır. Taşınması esnasında malzemenin zarar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınarak sorunsuz hizmet sağlamaktayız.

Kamyonet Kiralama

Kiralamalarda araçlarımız sürücüsü ile göndermekteyiz, nedenleri.? Yüklü aracın kullanış şartları, ebat büyüklüğü ve ağırlığından firen mesafesinin durma uzun olması sebebi ile sadece Kamyonet Kiralama Hizmeti sunulmamaktadır. Sürücülerimiz yetki belgelerine sahip deneyimli ve hızlı teslimatları yararınıza olduğu ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sücürülerimizin işçiliği ücretsiz hizmet vermektedir.

Parça Nakliye

Her çeşit ürün ve malzeme konusunda bizi arayarak bilgi alabilir veya rezervasyon tarihi alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı Koltuk takımı, Beyaz eşya, Yemek takımı, Çocuk odası, Çeyiz, Bekar, Öğrenci ve kişisel eşyalarınıza özel araçlarımız hizmet vermektedir. Araçlarımızın şehir içi saat yasağı olamadığı için İstanbul kamyonet nakliye firması olarak Kamyonet ile nakliye 7/24 araç gönderimi sağlamaktayız.

ileadmin

Fiyat hesaplama

parcaesyatasimafiyatlari.com-parca-esya-fiyat-hesaplamaEşyalarınızın taşımacılık işlemlerinde ihtiyaç duyulan araç ve personel ihtiyacında firmamız gerekli bilgi ve hizmeti sağlamaktadır. Parça eşya taşıma fiyat hesaplama eşyanızın durumu ulaşımı sağlanacak adreslerin km mesafesi hesaplanarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Talep edilen hizmetlerimiz uygun koşulları sunmak için üç çeşit teklif sunmaktayız.

parca-esya-silver-paket Silver nakliyat : Sadece araç gönderimi yapılmaktadır. Eşyanızın yüklenmesi ve taşınması müşteriye ait olarak belirlenmiştir. Araç sürücüsü aracın istifini yaparak eşyanızın korunmasına özen göstererek battaniye sarılarak paketler.

parca-esya-standart-paket Standart nakliyat : Araç ve personel gönderimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi için adresten adrese teslimat yapılmaktadir. Taşıyıcı personellerimiz patpat kullanmadan sökülmesi gereken mobilyaları de-montaj ve montajını itinalı yapılmaktadır.

parca-esya-gold-paket Gold nakliyat : Evden eve nakliyat hizmetinde sunulan bütün imkanlar ile sorunsuz paketli eşyalarınız taşınmaktadır. Taşımacılık sonrası evinizin dekorasyonu dahil beyaz eşya ve mobilyalar montajı sağlanarak teslim edilmektedir.

 

ileadmin

Parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

İstanbul içi nakliye konusunda parça eşya taşıma branşına uygun evden eve nakliyat da olduğu gibiparca-esya1 her eşyanız paketlenerek zarar görmesi engellenerek minimum riks alınması için uygulanmaktadır. Evinizin bir bölümü oda veya belirli eşyaların taşınması ve nakliyesi için gerekli araç ve personele sahibiz.Şehir içi yasak uygulaması olmayan kamyonet modelleri kullanarak fiyatlandırma konusunda uygunluğu ön planda tutan referans arttırımı hedeflenerek müşteri memnuniyeti ön plana çıkartılmaktadır.

Taşımacılıkta yol arkadaşınız olarak direk müşteriye ulaşım hedefliyoruz. Şehir içi nakliye konusunda müşteri talebine göre kamyonet araç kiralama sağlamaktayız. Parça nakliye konusunda uzman firmaya ulaşmak için önceden hizmet almış tanıdık çevreden referans araştırması yapılması sonucunda kayda değer bir bilgiye ulaşılamadığı zaman, gerekli bilgi akışı için firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile parça eşya taşıma fiyatlari konusunda İstanbul’un tercih edilen hizmet taleplerinde uygun koşullarda eşyalarınızı belirttiğiniz adrese sorunsuz teslim etmekteyiz.

Ucuz Parça Eşya Taşıma 

Belirtilen eşya listenize uygun araç göndermekteyiz, Fiyatlandırma sadece araç gönderimi fiyatlarda ciddi indirim almanıza olanak sağlar, taşınacak eşyalar için gereken tecrübe ve harcanacak efora sahip firmayız. Ucuz parça eşya taşıma nasıl fayda sağlar? bütçenizi sarsmadan kaliteli hizmet almanıza olanak sağlayacaktır.

Salon takımı, yatak odası takımı, çocuk odası takımı, mutfak, giyim odası, yazlık eşyası, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası bir odada bulunan temel ihtiyaç olan eşyalardır, bu eşyalar profesyonel personeller ile de-montaj paketleme ve montajı konusunda mutlaka nakliye firmasına taşınmalıdır. Bir kaç tane koli, bir kaç tane valiz, tek çekyat, baza yatak gibi ürünlerde kamyonet kiralama talep ederek Ucuz parça taşıma işlemini ekonomik fiyatlar ile hizmet talep edebilirsiniz.

ŞİMDİ ARA