Aylık arşiv Şubat 2015

ileadmin

Fiyat hesaplama

parcaesyatasimafiyatlari.com-parca-esya-fiyat-hesaplamaEşyalarınızın taşımacılık işlemlerinde ihtiyaç duyulan araç ve personel ihtiyacında firmamız gerekli bilgi ve hizmeti sağlamaktadır. Parça eşya taşıma fiyat hesaplama eşyanızın durumu ulaşımı sağlanacak adreslerin km mesafesi hesaplanarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Talep edilen hizmetlerimiz uygun koşulları sunmak için üç çeşit teklif sunmaktayız.

parca-esya-silver-paket Silver nakliyat : Sadece araç gönderimi yapılmaktadır. Eşyanızın yüklenmesi ve taşınması müşteriye ait olarak belirlenmiştir. Araç sürücüsü aracın istifini yaparak eşyanızın korunmasına özen göstererek battaniye sarılarak paketler.

parca-esya-standart-paket Standart nakliyat : Araç ve personel gönderimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi için adresten adrese teslimat yapılmaktadir. Taşıyıcı personellerimiz patpat kullanmadan sökülmesi gereken mobilyaları de-montaj ve montajını itinalı yapılmaktadır.

parca-esya-gold-paket Gold nakliyat : Evden eve nakliyat hizmetinde sunulan bütün imkanlar ile sorunsuz paketli eşyalarınız taşınmaktadır. Taşımacılık sonrası evinizin dekorasyonu dahil beyaz eşya ve mobilyalar montajı sağlanarak teslim edilmektedir.

 

ileadmin

Parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

İstanbul içi nakliye konusunda parça eşya taşıma branşına uygun evden eve nakliyat da olduğu gibiparca-esya1 her eşyanız paketlenerek zarar görmesi engellenerek minimum riks alınması için uygulanmaktadır. Evinizin bir bölümü oda veya belirli eşyaların taşınması ve nakliyesi için gerekli araç ve personele sahibiz.Şehir içi yasak uygulaması olmayan kamyonet modelleri kullanarak fiyatlandırma konusunda uygunluğu ön planda tutan referans arttırımı hedeflenerek müşteri memnuniyeti ön plana çıkartılmaktadır.

Taşımacılıkta yol arkadaşınız olarak direk müşteriye ulaşım hedefliyoruz. Şehir içi nakliye konusunda müşteri talebine göre kamyonet araç kiralama sağlamaktayız. Parça nakliye konusunda uzman firmaya ulaşmak için önceden hizmet almış tanıdık çevreden referans araştırması yapılması sonucunda kayda değer bir bilgiye ulaşılamadığı zaman, gerekli bilgi akışı için firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile parça eşya taşıma fiyatlari konusunda İstanbul’un tercih edilen hizmet taleplerinde uygun koşullarda eşyalarınızı belirttiğiniz adrese sorunsuz teslim etmekteyiz.

Ucuz Parça Eşya Taşıma 

Belirtilen eşya listenize uygun araç göndermekteyiz, Fiyatlandırma sadece araç gönderimi fiyatlarda ciddi indirim almanıza olanak sağlar, taşınacak eşyalar için gereken tecrübe ve harcanacak efora sahip firmayız. Ucuz parça eşya taşıma nasıl fayda sağlar? bütçenizi sarsmadan kaliteli hizmet almanıza olanak sağlayacaktır.

Salon takımı, yatak odası takımı, çocuk odası takımı, mutfak, giyim odası, yazlık eşyası, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası bir odada bulunan temel ihtiyaç olan eşyalardır, bu eşyalar profesyonel personeller ile de-montaj paketleme ve montajı konusunda mutlaka nakliye firmasına taşınmalıdır. Bir kaç tane koli, bir kaç tane valiz, tek çekyat, baza yatak gibi ürünlerde kamyonet kiralama talep ederek Ucuz parça taşıma işlemini ekonomik fiyatlar ile hizmet talep edebilirsiniz.

ŞİMDİ ARA