Aylık arşiv Mart 2015

ileadmin

Nakliyeci

İstanbul Nakliyeci – Nakliyeciler

Bünyemizde bulunan araçlarımız İstanbul içi nakliyeci olarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Konumuzda uzman personel ve deneyimimiz yılların birikimi referanslarımız tavsiye üzerine hizmet vermemizi sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarımız tek elden taleplere cevap vermemizden gelmektedir.

Nakliyeci Nedir?

Bir çok nakliyeci firmaları bünyesinde kamyonet bulundurmazlar aracılık yaparak taşeron firmalara fiyat farkı yansıtarak hizmet almanıza aracı olarak yaşanan sorunlar ve zarar gören eşyalarınıza sorumluluğunu kabul etmeksizin zararınızı karşılamazlar firmamız birçok firmaya araç temin etmekte, müşteriye tek elden ulaşmak sorunsuz ve sigortalı eşyalarınız paketlenerek taşınmasını sağlamaktayız.

Ekspertiz’in Önemi

İhtiyacınız olan taşıma işlemlerinizde müşteri temsilcilerimizden bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz, verilen hizmet ve fiyatlarda mutabık kalındığı taktirde rezervasyon sonrası taşınma gününün keyfini sürerek sorunsuz hizmet almanın keyfini sürebilirsiniz.

Nakliyeciler Sitesi

Nakliyeciler olarak İstanbul ve çevre il ve ilçelere eşya, ürün gibi nakliyesi gerçekleşmesi gereken taleplerinizde kişiye özel fiyat teklifi ile bütçenizi sarsmadan sorunsuz hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Nakliyeciler işiniz ne olursa olsun mutlaka taban fiyat uygulaması vardır, Örnek vermemiz gerekirse bir parça eşya ve bir kaç parçadan oluşan eşyaların taşınmasında fiyat pek farklı olmayacaktır. Burada asıl olan ihtiyaç duyduğunuz eşyaların eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz sonrasında yaşam alanınızda oluşacak eşya ihtiyacı ekstra masraf olacaktır.

ileadmin

Evden eve nakliyat parça

Evden Eve Nakliyat Parça

Nakliyat sektöründe öz mal sermaye ile çalışan ve kesinlikle aracı ve taşeron nakliyeci kullanmayan şirketimiz müşterisinden aldığı öz güven ile yoluna devam etmektedir. Parça eşya nakliyesi hizmetleri sunan şirketimiz İstanbul bölgesinde konumunuz neresi olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

Bize ulaştıktan sonra, Taşınacak olan eşyayı ve teslimat adreslerini firmamıza bildirmeniz durumunda gereken planlama yapılarak eşyanız tarafınızdan paketlenerek teslim alınır, şehir içi minimum sürede gideceği adrese servis çıkarıp tarafınıza teslim edilmektedir.

Evden Eve Ofisten Ofise

Evden eve Ofisten ofise her türlü nakliyesi için bize ulaşın. Ev ile ofis kısmi olarak az sayıda veya tüm eşyalarının nakliyesi olarak bilinen parça eşya taşımacılığı hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik ücretlere taşınan bir taşıma hizmetimizdir. Ekonomik fiyatlar, hizmet kalitesi ile çalışan şirketimiz her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına sürdürmektedir.

Eşyalarınızı Hassasiyet ile Taşıyoruz

Amacımız sadece para kazanmak değil, taşımacılık’da güven ve saygıyı temsil eden saygın bir firma olarak tavsiye edilmektir. Eşyalarınız en hassasiyet, özenle ve dikkatle yerlerine teslim ediyoruz. Yıllardır güvenle hizmet sunan firmamız bu sayede komple evden eve nakliyat taşımalarınızı da aynı hassasiyet, nakliyat sigortası ve güvenle taşımaktadır. Bizim için evden eve nakliyat parça ciddi bir iştir.

ileadmin

İstanbul kamyonetci

sehir-ici-kamyonetci

Kamyonet Nakliye

Şehir içi hizmetlerimizde bünyemizde bulunan kamyonetci filomuz ile ekonomik fiyatlarımız ile İstanbul’un dar sokaklarında manevrası yüksek modellerden oluşmaktadır. Komple veya parça eşyalarınız için evden eve nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz araçlarımız 12 m³ 15 m³ ve 17 m³ kapasite ölçülerinde her eşya için özel tasarım kasalar ve aparatlar ile donatılmıştır. Taşınması esnasında malzemenin zarar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınarak sorunsuz hizmet sağlamaktayız.

Kamyonet Kiralama

Kiralamalarda araçlarımız sürücüsü ile göndermekteyiz, nedenleri.? Yüklü aracın kullanış şartları, ebat büyüklüğü ve ağırlığından firen mesafesinin durma uzun olması sebebi ile sadece Kamyonet Kiralama Hizmeti sunulmamaktadır. Sürücülerimiz yetki belgelerine sahip deneyimli ve hızlı teslimatları yararınıza olduğu ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sücürülerimizin işçiliği ücretsiz hizmet vermektedir.

Parça Nakliye

Her çeşit ürün ve malzeme konusunda bizi arayarak bilgi alabilir veya rezervasyon tarihi alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı Koltuk takımı, Beyaz eşya, Yemek takımı, Çocuk odası, Çeyiz, Bekar, Öğrenci ve kişisel eşyalarınıza özel araçlarımız hizmet vermektedir. Araçlarımızın şehir içi saat yasağı olamadığı için İstanbul kamyonet nakliye firması olarak Kamyonet ile nakliye 7/24 araç gönderimi sağlamaktayız.

ŞİMDİ ARA