Fiyat hesaplama

ileadmin

Fiyat hesaplama

parcaesyatasimafiyatlari.com-parca-esya-fiyat-hesaplamaEşyalarınızın taşımacılık işlemlerinde ihtiyaç duyulan araç ve personel ihtiyacında firmamız gerekli bilgi ve hizmeti sağlamaktadır. Parça eşya taşıma fiyat hesaplama eşyanızın durumu ulaşımı sağlanacak adreslerin km mesafesi hesaplanarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Talep edilen hizmetlerimiz uygun koşulları sunmak için üç çeşit teklif sunmaktayız.

parca-esya-silver-paket Silver nakliyat : Sadece araç gönderimi yapılmaktadır. Eşyanızın yüklenmesi ve taşınması müşteriye ait olarak belirlenmiştir. Araç sürücüsü aracın istifini yaparak eşyanızın korunmasına özen göstererek battaniye sarılarak paketler.

parca-esya-standart-paket Standart nakliyat : Araç ve personel gönderimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi için adresten adrese teslimat yapılmaktadir. Taşıyıcı personellerimiz patpat kullanmadan sökülmesi gereken mobilyaları de-montaj ve montajını itinalı yapılmaktadır.

parca-esya-gold-paket Gold nakliyat : Evden eve nakliyat hizmetinde sunulan bütün imkanlar ile sorunsuz paketli eşyalarınız taşınmaktadır. Taşımacılık sonrası evinizin dekorasyonu dahil beyaz eşya ve mobilyalar montajı sağlanarak teslim edilmektedir.

 

Yazar hakkında

admin administrator

5 yorum

çetin sarfYayın tarihi1:13 pm - Eyl 15, 2015

İstanbul, Seyrantepe Oyak Sitesinden Ankara, Çankaya Ziaurrahman Caddesine, 3 parça eşya (1 televizyon koltuğu, 1 TV sehpası ve 1 küçük servis sehpası) taşınacak.

özcan akarYayın tarihi11:25 pm - Ara 8, 2015

merhaba tuzla aydınlıdan maltepe esenkente taşınacak 2 adet 2’li koltuk.3 tekli koltuk,1 tv,buz dolabı ve 1 adetde ocaklı fırın birkaçtanede küçük eşyam bulunmaktadır. eşyaları taşıyacak kişi var bana sadece bizi taşıyacak kişiye ihtiyaç var. ne kadar fiyat verirsiniz

CihanYayın tarihi10:24 pm - Eki 23, 2016

Forum ıstanbuldan fatihe banyo dolabı 65cm
Klozet taşınacak fiyat lütfen

Not acil

İpek CanbayYayın tarihi3:38 pm - Kas 2, 2016

İyi günler

1 adet 100cm * 190 cm yatak ve bazası aşağıdaki adresten diğerine taşınacak, fiyat verebilirmisiniz?
1- Fahrettin Kerim Gökay cad. No.201 daire 18 kat 8 Göztepe Merdivenköy Mah. İstanbul dan
2-Fahrettin Kerim Gökay Cad. Orta bahar sokak MEnekşe apt. No:8/1 D.11 Kat 3 Göztepe Merdivenköy Mah.

Çok basit birşey ama kimseyi bulamıyorum, iki ev arası bir sokaktır.

Teşekkürler

Yorumlar kapalı.

ŞİMDİ ARA
Devamını oku:
Parsiyel parça taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri Evden eve parça eşya taşımacılık için şehir içi nakliyat'da önerilerimiz hayatınızı kolaylaştıracak.. taDevamını oku

Kapat