Fiyat hesaplama

parcaesyatasimafiyatlari.com-parca-esya-fiyat-hesaplamaEşyalarınızın taşımacılık işlemlerinde ihtiyaç duyulan araç ve personel ihtiyacında firmamız gerekli bilgi ve hizmeti sağlamaktadır. Parça eşya taşıma fiyat hesaplama eşyanızın durumu ulaşımı sağlanacak adreslerin km mesafesi hesaplanarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Talep edilen hizmetlerimiz uygun koşulları sunmak için üç çeşit teklif sunmaktayız.

parca-esya-silver-paket Silver nakliyat : Sadece araç gönderimi yapılmaktadır. Eşyanızın yüklenmesi ve taşınması müşteriye ait olarak belirlenmiştir. Araç sürücüsü aracın istifini yaparak eşyanızın korunmasına özen göstererek battaniye sarılarak paketler.

parca-esya-standart-paket Standart nakliyat : Araç ve personel gönderimi yapılmaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi için adresten adrese teslimat yapılmaktadir. Taşıyıcı personellerimiz patpat kullanmadan sökülmesi gereken mobilyaları de-montaj ve montajını itinalı yapılmaktadır.

parca-esya-gold-paket Gold nakliyat : Evden eve nakliyat hizmetinde sunulan bütün imkanlar ile sorunsuz paketli eşyalarınız taşınmaktadır. Taşımacılık sonrası evinizin dekorasyonu dahil beyaz eşya ve mobilyalar montajı sağlanarak teslim edilmektedir.

 

5 Responses so far.

 1. çetin sarf dedi ki:

  İstanbul, Seyrantepe Oyak Sitesinden Ankara, Çankaya Ziaurrahman Caddesine, 3 parça eşya (1 televizyon koltuğu, 1 TV sehpası ve 1 küçük servis sehpası) taşınacak.

 2. özcan akar dedi ki:

  merhaba tuzla aydınlıdan maltepe esenkente taşınacak 2 adet 2’li koltuk.3 tekli koltuk,1 tv,buz dolabı ve 1 adetde ocaklı fırın birkaçtanede küçük eşyam bulunmaktadır. eşyaları taşıyacak kişi var bana sadece bizi taşıyacak kişiye ihtiyaç var. ne kadar fiyat verirsiniz

 3. Cihan dedi ki:

  Forum ıstanbuldan fatihe banyo dolabı 65cm
  Klozet taşınacak fiyat lütfen

  Not acil

 4. İpek Canbay dedi ki:

  İyi günler

  1 adet 100cm * 190 cm yatak ve bazası aşağıdaki adresten diğerine taşınacak, fiyat verebilirmisiniz?
  1- Fahrettin Kerim Gökay cad. No.201 daire 18 kat 8 Göztepe Merdivenköy Mah. İstanbul dan
  2-Fahrettin Kerim Gökay Cad. Orta bahar sokak MEnekşe apt. No:8/1 D.11 Kat 3 Göztepe Merdivenköy Mah.

  Çok basit birşey ama kimseyi bulamıyorum, iki ev arası bir sokaktır.

  Teşekkürler

  • ali kil dedi ki:

   Cevizlibağdan, içerenköye iki adet baza ve yatak taşınacak fiyat teklifi alabilir miyiz?