İstanbul kamyonetci

ileadmin

İstanbul kamyonetci

sehir-ici-kamyonetci

Kamyonet Nakliye

Şehir içi hizmetlerimizde bünyemizde bulunan kamyonetci filomuz ile ekonomik fiyatlarımız ile İstanbul’un dar sokaklarında manevrası yüksek modellerden oluşmaktadır. Komple veya parça eşyalarınız için evden eve nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz araçlarımız 12 m³ 15 m³ ve 17 m³ kapasite ölçülerinde her eşya için özel tasarım kasalar ve aparatlar ile donatılmıştır. Taşınması esnasında malzemenin zarar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınarak sorunsuz hizmet sağlamaktayız.

Kamyonet Kiralama

Kiralamalarda araçlarımız sürücüsü ile göndermekteyiz, nedenleri.? Yüklü aracın kullanış şartları, ebat büyüklüğü ve ağırlığından firen mesafesinin durma uzun olması sebebi ile sadece Kamyonet Kiralama Hizmeti sunulmamaktadır. Sürücülerimiz yetki belgelerine sahip deneyimli ve hızlı teslimatları yararınıza olduğu ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sücürülerimizin işçiliği ücretsiz hizmet vermektedir.

Parça Nakliye

Her çeşit ürün ve malzeme konusunda bizi arayarak bilgi alabilir veya rezervasyon tarihi alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı Koltuk takımı, Beyaz eşya, Yemek takımı, Çocuk odası, Çeyiz, Bekar, Öğrenci ve kişisel eşyalarınıza özel araçlarımız hizmet vermektedir. Araçlarımızın şehir içi saat yasağı olamadığı için İstanbul kamyonet nakliye firması olarak Kamyonet ile nakliye 7/24 araç gönderimi sağlamaktayız.

Yazar hakkında

admin administrator

ŞİMDİ ARA
Devamını oku:
nakliyeci-istanbul-nakliyeciler-parcaesyatasimafiyatlari.com
Nakliyeci

İstanbul Nakliyeci - Nakliyeciler Bünyemizde bulunan araçlarımız İstanbul içi nakliyeci olarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Konumuzda uzman personDevamını oku

Kapat