Parsiyel parça taşımacılık

ileadmin

Parsiyel parça taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve parça eşya taşımacılık için şehir içi nakliyat’da önerilerimiz hayatınızı kolaylaştıracak..
taşımacılık sektöründe konumumuz rakiplerimizden önde olmamız hiç tesadüf değildir. Parça az miktardaki eşyalarınız ev ve ofis de kullanılan tam oda veya tek parça uygun gördüğünüz eşyalarınızı dilediğiniz adreslere paketlenerek özenle hizmet sunmaktayız. Profesyonel çözüm üreterek her taşınma konusunda müşteri memnuniyeti hedef alınarak taşıma projelerimizde müşteri menfaati ön planda tutularak referansımızı arttırmayı hedefliyoruz.

Parsiyel Taşıma Nedir?

Şehirler arası kamyon araçları ile birden çok müşterinin eşyalarını ve ürünlerini kargo sistemine benzeyen kargo dan ucuz ama teslimat tarihleri biraz uzun sürmektedir. Evinizden eşyalarınız teslim alınıp belirttiğiniz adres veya adreslere koordineli şekilde teslimatları gerçekleşmektedir.

Şehir içi Parsiyel Taşıma 

Firmamız şehirler arası uygulanan parsiyel işlemi şehir için Nakliyeci hizmeti olarak Anadolu yakası veya Avrupa yakası fark etmeksizin kargo dan daha hızlı ve ucuz, şehirler arası parsiyel taşıma dan daha hızlı olacak şekilde sunduğumuz hizmeti geliştirdik.

Parça Eşya Taşıma Fiyat için firmamızın sunduğu fiyatlar tek elden aracı firma veya şahıs olmaksızın kendi bünyemizde bulunan araç ve personellerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden en ekonomik olacak nakliye fiyat al  sistemimiz ile hizmet sunmaktayız.

Yazar hakkında

admin administrator

ŞİMDİ ARA
Devamını oku:
Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma, 1975'den bu günümüze yıllardır hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat...

Kapat